KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14003527
nr 1400 3527
Oidentifierad konstnär. Signerad, Munk. Olja på pannå, 24x19, yttermått inklusive ram: 38x33 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 31 maj 2021
kl 20:52:21
200 kr
250 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)